Bez limitu kilomtrów - Sekwencyjny wtrysk gazu - już od 1.800 zł

Montaż gazu LPG

 

Na stronie Autogaz Ryś proponujemy montaż gazu LPG takich znakomitych firm jak Lovato, Vialle, Landi czy K M E - najlepszą aktualnie ofertę na polskim rynku. Instalacja gazowa w kompletnym zestawie, od jednej firmy.

 

K M E to znakomitość nie tylko na polskim rynku. Samodzielnie projektuje, testuje i produkuje systemy inastalacji gazowej PNG i CNG od 2004 roku, osiągając zdecydowany prymat technologiczny.

 

W roku 2002 firma uzyskała homologację na zgodność z Regulaminem nr 67.01 Europejskiej Komisji Gospodarczej ONZ dla własnych przełączników zasilania benzyna/gaz oraz mikroprocesorowego systemu regulacji składu mieszanki gazowo-powietrznej.

 

W roku 2004 powstał przełomowy produkt: system sekwencyjnego wtrysku gazu Akme (ze steronikiem DIEGO), który jest praktycznie pierwszym polskim produktem tego typu, homologowanym i wdrożonym do produkcji.

 

K M E gwarantuje największą kompatybilność elementów, atestowaną jakość wszystkich podzespołów, także węży i innych nawet najdrobnieszych części.
Daje to niespotykaną gdzie indziej bezawaryjność i największy przebieg międzynaprawczy.

 

Zapewniamy serwis przez cały okres użytkowania.

 

Instalacja gazowa do samochodów to przede wszystkim: zbiornik, zawór zbiornika, elektrozawory (gazowy i benzynowy), reduktor-parownik, mieszalnik, przełącznik rodzaju pracy, wlew paliwa. Jest to oczywiście autogaz w wersji nieco uproszczonej.

 

Montaż gazu w silniku z wtryskiem wymaga bardziej złożonych, dodatkowych elementów, takich jak: układ elektroniczny sterujący dawkowaniem gazu, sonda Lambda, specjalny reduktor i inne.